LINIA DARŁOWO – DĄBKI – KOSZALIN

Odjazdy z Darłowa do Koszalina

(Kursy wykonywane przez DPP i PKS Koszalin)

Odjazd autobusów ze stanowiska nr 2 dworca w Darłowie
Rozkład ważny od dnia 01.09.2019 r.
05:00 *Ew05:40 *Ek06:30 *Ck06:30 *Aw07:35 Cw08:05 *Ak
08:50 Cw09:30 Ak10:15 Aw11:15 Ck12:00 Cw12:30 Ak
13:10 Aw13:40 Ck14:10 Aw15:10 Ak15:50 Cw17:00 Ck
18:20 Cw

Odjazdy z Koszalina do Darłowa

(Kursy wykonywane przez DPP i PKS Koszalin)

Odjazd autobusu ze stanowiska nr 6 dworca w Koszalinie
Rozkład ważny od 01.09.2019 r.
06:10 Ek06:50 Ew07:35 Ck08:05 Aw08:55 Ak09:35 Cw
10:10 Ck10:45 Aw11:35 Ak12:50 Cw13:40 Ck14:15 Aw
14:40 Ak15:15 Cw15:45 Ak16:30 Aw17:15 Ck18:20 Cw
19:35 Ck

Legenda:

A – kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
C – kursuje codziennie
E – kursuje od poniedziałku do soboty oprócz świąt

* – odjazd 15 minut wcześniej z ul. Królowej Jadwigi
k – kurs przez Suchą Koszalińską
w – kurs przez Wierciszewo

Miejsce odjazdu autobusów:

– z Darłowa: Dworzec autobusowy, ul. Bogusława X, stanowisko nr 2
– z Koszalina: Dworzec Autobusowy przy ul. Zwycięstwa, stanowisko nr 6

Informacje o kursowaniu w dni świąteczne umieszczane są na bieżąco w zakładce Aktualności

LINIA DARŁOWO – JEŻYCE – DĄBROWA – KOSZALIN

Odjazdy z Darłowa do Koszalina:

Odjazd z dworca w Darłowie ze stanowiska nr 4
05:10 A06:00 Es07:30 A09:20 E11:00 A
12:20 E14:25 A15:40 E18:00 A

Odjazdy z Koszalina do Darłowa

Odjazd ze stanowiska nr 6 dworca w Koszalinie
06:20 A07:50 E09:50 A10:25 E12:40 A
14:25 Es15:35 A16:50 E19:10 A

Legenda:

A – kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
E – kursuje od poniedziałku do soboty oprócz świąt
s – kurs z wjazdem do Sieciemina

Miejsce odjazdu autobusów:

– z Darłowa: Dworzec autobusowy, ul. Bogusława X, stanowisko nr 4
– z Koszalina: Dworzec Autobusowy przy ul. Zwycięstwa, stanowisko nr 6

Informacje o kursowaniu w dni świąteczne umieszczane są na bieżąco w zakładce Aktualności


LINIA DARŁOWO – SŁAWNO

Odjazdy z Darłowa do Sławna

Ważny od 01.09.2019 r.

05:45 A,206:20 E,107:10 A,208:45 A,108:45 6,2
09:30 A,210:00 E,110:50 A,211:30 A,112:50 A,2
13:20 A,113:20 6,214:45 E,115:30 A,216:30 A,1
16:30 6,2 17:15 A,2
18:20 E,1

Odjazdy ze Sławna do Darłowa

Ważny od 01.09.2019 r.

06:25 A,207:00 E,k08:00 A,209:20 A,109:20 6,2
10:10 A,210:40 E,111:45 A,212:30 A,114:00 6,2
14:10 A,114:40 A,215:40 E,116:10 A,217:15 6,2
17:20 A,118:00 A,219:20 E,1

Legenda:

A – kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
E – kursuje od poniedziałku do soboty oprócz świąt
S – kursuje w dni nauki szkolnej
6 – kursuje tylko w soboty

1 – kurs przez Krupy
2 – kurs przez Karwice

k – kurs przez Krupy z wjazdem do miejscowości Kowalewice

Miejsce odjazdu autobusów:

– z Darłowa: DWORZEC autobusowy ul. Bogusława X, stanowisko nr 3
– ze Sławna: DWORZEC PKP
Czas przejazdu pomiędzy Darłowem a Sławnem: 30 minut.

Informacje o kursowaniu w dni świąteczne umieszczane są na bieżąco w zakładce Aktualności

                                                                                       

LINIA KOSZALIN – KOŁOBRZEG

Odjazdy z Koszalina do Kołobrzegu

5.15 A6.30 C7.15 A8.40 C9.35 A11.15 C
12.10 A13.35 A14.25 C
15.30 A16.35A17.10 C
18.15 A19.05 L

Odjazdy z Kołobrzegu do Koszalina

6.15 A7.35 C8.15 A9.50 C10.50 A12.30 C
14.20 A15.10 A15.45 C16.30 A17.45 A18.20 C
19.10 A20.05 L

Legenda:

C – kursuje codziennie

A – kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt

L – kursuje w okresie ferii letnich

Miejsce odjazdu autobusów:

– z Koszalina: Dworzec autobusowy PKS stan. 5
– z Kołobrzegu: spod dworca PKP

Informacje o kursowaniu w dni świąteczne umieszczane są na bieżąco w zakładce Aktualności

                                                                                                                                           

LINIA DARŁOWO – POSTOMINO – SŁAWNO

rozkład jazdy obowiązuje od dnia 03.09.2019 r.

TAMPOWRÓT
(czytać od dołu)
SPrzystankiS 5S 1-4
06:35DARŁOWO, d. a.15:5316:36
>Darłowo, ul. Curie-Skłodowskiej15:5116:34
06:38Darłowo, ul. Tynieckiego>>
06:40Cisowo, skrzyżowanie15:4816:31
06:43Zakrzewo15:4516:28
06:45Kopnica15:4316:26
06:47Drozdowo15:4116:24
06:49Sulimice15:3916:22
06:52Karsino15:3616:19
07:00Naćmierz, skrzyżowanie15:2816:11
07:03Wszędzień15:2516:08
07:06Kanin, Rondo15:2216:05
07:09Masłowice15:1916:02
07:11Ronino15:1716:00
07:13Chudaczewo15:1515:58
07:16Pieńkowo15:1015:54
07:20Postomino15:0815:53
07:23Kłośnik15:0515:50
07:25Tyń15:0115:46
07:29Staniewice14:5915:44
07:33Tokary, skrzyżowanie14:5515:40
07:35Sławsko14:5315:38
07:41Sławno, ul. I Pułku Ułanów>>
>Sławno, ul. Wojska Polskiego14:4715:32
07:43SŁAWNO, UL. DWORCOWA14:4515:30

LEGENDA:

S – kursuje w dni nauki szkolnej

1-4 – kursuje od poniedziałku do czwartku

5 – kursuje w piątki


DARŁOWO –> SŁUPSK

PrzystanekAEdAeAL
DARŁOWO, d. a.06:2008:0009:1509:45
Cisowo, skrzyżowanie06:2508:0609:2109:51
Zakrzewo06:2708:0809:2309:53
Kopnica06:3008:1109:2609:56
Drozdowo06:3208:1309:2809:58
Sulimice06:34>09:3010:00
Karsino06:38>09:3410:04
Kanin, rondo06:40>09:361-:06
Masłowice06:42>09:3810:08
Ronino06:44>09:4010:10
Chudaczewo06:46>09:4210:12
Pieńkowo06:49>09:4510:15
Postomino06:54>09:4910:19
Barzowice>08:16>>
Rusinowo>08:21>>
Wicie, skrzyżowanie>08:23>>
Jarosławiec>08:26>>
Wicko Morskie>08:32>>
Jezierzany>08:34>>
Naćmierz, skrzyżowanie>08:38>>
Łącko, skrzyżowanie>08:40>>
Korlino>08:42>>
Królewko>08:45>>
Królewo>08:46>>
Marszewo>08:5409:5310:23
Górsko, skrzyżowanie>>09:5410:24
Złakowo>>09:5610:26
Zaleskie>>09:5910:29
Golęcino>>10:0210:32
Duninowo>>10:0510:35
Lędowo>>10:0810:38
Wodnica, skrzyżowanie>>10:1010:40
Ustka, ul. Portowa>>10:1410:44
Grabno>>10:2010:50
Charnowo - Niestkowo>>10:2310:53
Bydlino>>10:2710:57
Włynkówko>>10:3111:01
Postomino, skrzyżowanie06:5608:56>>
Możdżanowo7:0109:01>>
Krzemienica07:0509:04>>
Swołowo, skrzyżowanie07:0809:05>>
Bruskowo Małe07:1109:08>>
Wierzbęcin07:2309:10>>
Bruskowo Wielkie07:1409:11>>
Bierkowo, skrzyżowanie07:1609:13>>
SŁUPSK, d. a.07:2309:2510:4011:10

SŁUPSK –> DARŁOWO

PrzystanekAeALEdA
SŁUPSK, d. a.08:0008:0010:0012:00
Bierkowo, skrzyżowanie08:1008:1010:10>
Bruskowo Wielkie08:1208:1210:12>
Wierzbęcin08:1308:1310:13>
Bruskowo Małe08:1508:1510:15>
Swołowo, skrzyżowanie08:1808:1810:18>
Krzemienica08:2108:2110:21>
Możdżanowo08:2508:2510:25>
Postomino, skrzyżowanie08:2908:2910:29>
Włynkówko>>>12:09
Bydlino>>>12:13
Charnowo - Niestkowo>>>12:17
Grabno>>>12:20
Ustka, ul. Portowa>>>12:26
Wodnica, skrzyżowanie>>>12:30
Lędowo>>>12:32
Duninowo>>>12:35
Golęcino>>>12:38
Zaleskie>>>12:41
Złakowo>>>12:44
Górsko, skrzyżowanie>>>12:46
Marszewo>08:3110:3112:47
Królewo>08:3910:39>
Królewko>08:4010:40>
Korlino>08:4310:43>
Łącko, skrzyżowanie>08:4510:45>
Naćmierz, skrzyżowanie>08:4710:47>
Jezierzany>08:5110:51>
Wicko Morskie>08:5310:53>
Jarosławiec>08:5910:59>
Wicie, skrzyżowanie>09:0211:02>
Rusinowo>09:0411:04>
Barzowice>09:0911:09>
Postomino08:32>>12:50
Pieńkowo08:37>>12:55
Chudaczewo08:40>>12:58
Ronino08:42>>13:00
Masłowice08:44>>13:02
Kanin, rondo08:46>>13:04
Karsino08:48>>13:06
Sulimice08:52>>13:10
Drozdowo08:5409:1211:1213:12
Kopnica08:5609:1411:1413:14
Zakrzewo08:5909:1711:1713:17
Cisowo, skrzyżowanie09:0109:1911:1913:20
DARŁOWO, d. a.09:0709:2511:2513:25

A – kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt

– kursuje od poniedziałku do soboty oprócz świąt

L – kursuje w okresie ferii letnich

d – nie kursuje w dniach 01.01, I i II dzień świąt Wielkanocnych oraz 25 i 26.12

e – nie kursuje w okresie ferii letnich


DARŁOWO –> JAROSŁAWIEC

PRZYSTANEKELAeEL
DARŁOWO, d. a.13:3015:3016:20
Cisowo13:3515:3516:25
Zakrzewo13:3815:3816:28
Kopnica13:4115:4116:31
Drozdowo13:4315:4316:33
Palczewice>15:48>
Barzowice13:4615:5416:36
Rusinowo13:5115:5916:41
Naćmierz13:5516:0316:45
Jezierzany14:0116:0816:51
Wicko Morskie14:0316:1016:53
JAROSŁAWIEC14:0716:1416:57
A – kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
C – kursuje codziennie
E – kursuje od poniedziałku do soboty oprócz świąt
L – kursuje w okresie ferii letnich
d – nie kursuje w dniach 01.01, I i II dzień świąt Wielkanocnych oraz 25 i 26.12
e – nie kursuje w okresie ferii letnich

JAROSŁAWIEC –> DARŁOWO

PRZYSTANEKAepELEL
JAROSŁAWIEC06:5514:1018:00
Wicko Morskie06:5814:1418:04
Jezierzany07:0014:1618:06
Naćmierz07:0214:2218:12
Rusinowo>(06:50)14:2618:16
Barzowice>(06:45)
14:3118:21
Palczewice>
>>
Drozdowo07:3214:3418:24
Kopnica07:3414:3618:26
Zakrzewo07:3714:3918:29
Cisowo07:4014:4218:32
DARŁOWO, d. a.07:4514:4718:37
A – kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
C – kursuje codziennie
E – kursuje od poniedziałku do soboty oprócz świąt
L – kursuje w okresie ferii letnich
d – nie kursuje w dniach 01.01, I i II dzień świąt Wielkanocnych oraz 25 i 26.12
e – nie kursuje w okresie ferii letnich
p – kurs przez Postomino