LINIA DARŁOWO – DĄBKI – KOSZALIN

Odjazdy z Darłowa do Koszalina

(Kursy wykonywane przez DPP i PKS Koszalin)

Odjazd autobusów ze stanowiska nr 2 dworca w Darłowie
Rozkład ważny od dnia 22.06.2020 r.
05:00 A w *06:30 C k *07:35 A w08:50 C w10:15 C k12:30 C k
13:10 C w13:40 C k15:10 A k15:50 C w17:00 C k18:20 C w

Odjazdy z Koszalina do Darłowa

(Kursy wykonywane przez DPP i PKS Koszalin)

Odjazd autobusu ze stanowiska nr 6 dworca w Koszalinie
Rozkład ważny od 22.06.2020 r.
06:10 A k07:35 C k08:55 A k10:45 C w11:35 C k13:40 C k
14:15 C w15:45 C k16:30 A w17:15 C k18:20 C w19:35 C k

Legenda:

A – kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
C – kursuje codziennie

* – odjazd 15 minut wcześniej z ul. Królowej Jadwigi
k – kurs przez Suchą Koszalińską
w – kurs przez Wierciszewo

Miejsce odjazdu autobusów:

– z Darłowa: Dworzec autobusowy, ul. Bogusława X, stanowisko nr 2
– z Koszalina: Dworzec Autobusowy przy ul. Zwycięstwa, stanowisko nr 6

Informacje o kursowaniu w dni świąteczne umieszczane są na bieżąco w zakładce Aktualności

LINIA DARŁOWO – JEŻYCE – DĄBROWA – KOSZALIN

Odjazdy z Darłowa do Koszalina:

Odjazd z dworca w Darłowie ze stanowiska nr 4
Rozkład ważny od 08.06.2020 r.
05:10 A09:20 A14:25 A18:00 A

Odjazdy z Koszalina do Darłowa

Odjazd ze stanowiska nr 6 dworca w Koszalinie
Rozkład ważny od 08.06.2020 r.
07:50 A12:40 A15:35 A19:10 A

Legenda:

A – kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt

Miejsce odjazdu autobusów:

– z Darłowa: Dworzec autobusowy, ul. Bogusława X, stanowisko nr 4
– z Koszalina: Dworzec Autobusowy przy ul. Zwycięstwa, stanowisko nr 6

Informacje o kursowaniu w dni świąteczne umieszczane są na bieżąco w zakładce Aktualności


LINIA DARŁOWO – SŁAWNO

Odjazdy z Darłowa do Sławna

06:20 C08:45 C10:00 C11:30 A13:20 C
14:45 C16:30 C18:20 C

Odjazdy ze Sławna do Darłowa

07:10 C09:20 C10:40 C12:30 A14:10 C
15:40 C17:20 C19:15 C

Legenda:

A – kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
E – kursuje codziennie od poniedziałku do soboty oprócz świąt

Miejsce odjazdu autobusów:

– z Darłowa: DWORZEC autobusowy ul. Bogusława X, stanowisko nr 3
– ze Sławna: DWORZEC PKP
Czas przejazdu pomiędzy Darłowem a Sławnem: 30 minut

Informacje o kursowaniu w dni świąteczne umieszczane są na bieżąco w zakładce Aktualności

                                                                                       

LINIA KOSZALIN – KOŁOBRZEG

Odjazdy z Koszalina do Kołobrzegu

05:10 A06:30 6707:15 A08:40 C09:30 A11:15 C
12:10 A14:25 C15:25 A16:35 A17:10 C

Odjazdy z Kołobrzegu do Koszalina

06:00 A07:35 6708:15 A09:50 C10:50 A12:30 C
14:20 A15:40 C16:25 A17:45 A18:20 C

Legenda:

C – kursuje codziennie

A – kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt

6 – kursuje tylko w soboty

7 – kursuje tylko w niedziele

Miejsce odjazdu autobusów:

– z Koszalina: Dworzec autobusowy PKS stan. 5
– z Kołobrzegu: spod dworca PKP

Informacje o kursowaniu w dni świąteczne umieszczane są na bieżąco w zakładce Aktualności

                                                                                                                                           

LINIA DARŁOWO – POSTOMINO – SŁAWNO

Linia jest ZAWIESZONA


DARŁOWO –> SŁUPSK

PrzystanekAEdA
DARŁOWO, d. a.06:2008:0009:15
Cisowo, skrzyżowanie06:2508:0609:21
Zakrzewo06:2708:0809:23
Kopnica06:3008:1109:26
Drozdowo06:3208:1309:28
Sulimice06:34>09:30
Karsino06:38>09:34
Kanin, rondo06:40>09:36
Masłowice06:42>09:38
Ronino06:44>09:40
Chudaczewo06:46>09:42
Pieńkowo06:49>09:45
Postomino06:54>09:49
Barzowice>08:16>
Rusinowo>08:21>
Wicie, skrzyżowanie>08:23>
Jarosławiec>08:26>
Wicko Morskie>08:32>
Jezierzany>08:34>
Naćmierz, skrzyżowanie>08:38>
Łącko, skrzyżowanie>08:40>
Korlino>08:42>
Królewko>08:45>
Królewo>08:46>
Marszewo>08:5409:53
Górsko, skrzyżowanie>>09:54
Złakowo>>09:56
Zaleskie>>09:59
Golęcino>>10:02
Duninowo>>10:05
Lędowo>>10:08
Wodnica, skrzyżowanie>>10:10
Ustka, ul. Portowa>>10:14
Grabno>>10:20
Charnowo - Niestkowo>>10:23
Bydlino>>10:27
Włynkówko>>10:31
Postomino, skrzyżowanie06:5608:56>
Możdżanowo7:0109:01>
Krzemienica07:0509:04>
Swołowo, skrzyżowanie07:0809:05>
Bruskowo Małe07:1109:08>
Wierzbęcin07:2309:10>
Bruskowo Wielkie07:1409:11>
Bierkowo, skrzyżowanie07:1609:13>
SŁUPSK, d. a.07:2309:2510:40

SŁUPSK –> DARŁOWO

PrzystanekAEdA
SŁUPSK, d. a.08:0010:0012:00
Bierkowo, skrzyżowanie08:1010:10>
Bruskowo Wielkie08:1210:12>
Wierzbęcin08:1310:13>
Bruskowo Małe08:1510:15>
Swołowo, skrzyżowanie08:1810:18>
Krzemienica08:2110:21>
Możdżanowo08:2510:25>
Postomino, skrzyżowanie08:2910:29>
Włynkówko>>12:09
Bydlino>>12:13
Charnowo - Niestkowo>>12:17
Grabno>>12:20
Ustka, ul. Portowa>>12:26
Wodnica, skrzyżowanie>>12:30
Lędowo>>12:32
Duninowo>>12:35
Golęcino>>12:38
Zaleskie>>12:41
Złakowo>>12:44
Górsko, skrzyżowanie>>12:46
Marszewo>10:3112:47
Królewo>10:39>
Królewko>10:40>
Korlino>10:43>
Łącko, skrzyżowanie>10:45>
Naćmierz, skrzyżowanie>10:47>
Jezierzany>10:51>
Wicko Morskie>10:53>
Jarosławiec>10:59>
Wicie, skrzyżowanie>11:02>
Rusinowo>11:04>
Barzowice>11:09>
Postomino08:32>12:50
Pieńkowo08:37>12:55
Chudaczewo08:40>12:58
Ronino08:42>13:00
Masłowice08:44>13:02
Kanin, rondo08:46>13:04
Karsino08:48>13:06
Sulimice08:52>13:10
Drozdowo08:5411:1213:12
Kopnica08:5611:1413:14
Zakrzewo08:5911:1713:17
Cisowo, skrzyżowanie09:0111:1913:20
DARŁOWO, d. a.09:0711:2513:25

A – kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt

– kursuje od poniedziałku do soboty oprócz świąt

d – nie kursuje w dniach 01.01, I i II dzień świąt Wielkanocnych oraz 25 i 26.12


DARŁOWO –> JAROSŁAWIEC

PRZYSTANEKEAA
DARŁOWO, d. a.08:0013:3015:30
Cisowo08:0513:3515:35
Zakrzewo08:0813:3815:38
Kopnica08:1113:4115:41
Drozdowo08:1313:4315:43
Palczewice>>15:48
Barzowice08:1613:4615:54
Rusinowo08:2113:5115:59
Naćmierz>13:5516:03
Jezierzany08:3214:0116:08
Wicko Morskie08:3014:0316:10
JAROSŁAWIEC08:2614:0716:14
A – kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
E – kursuje od poniedziałku do soboty oprócz świąt

JAROSŁAWIEC –> DARŁOWO

PRZYSTANEKEA
JAROSŁAWIEC10:5914:10
Wicko Morskie10:5514:14
Jezierzany10:5214:16
Naćmierz>14:22
Rusinowo11:0414:26
Barzowice11:0914:31
Palczewice>
>
Drozdowo11:1214:34
Kopnica11:1414:36
Zakrzewo11:1714:39
Cisowo11:2014:42
DARŁOWO, d. a.11:2514:47
A – kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
E – kursuje od poniedziałku do soboty oprócz świąt