LINIA DARŁOWO – DĄBKI – KOSZALIN

Odjazdy z Darłowa do Koszalina

(Kursy wykonywane przez DPP i PKS Koszalin)

Odjazd autobusów ze stanowiska nr 2 dworca w Darłowie
05:00 A w *06:30 E k *07:35 A w08:50 E w10:15 A k11:15 6 k12:30 E k
13:10 A w13:50 E k15:10 A k15:50 A w17:00 E k18:20 A w

 

Odjazdy z Koszalina do Darłowa

(Kursy wykonywane przez DPP i PKS Koszalin)

Odjazd autobusu ze stanowiska nr 6 dworca w Koszalinie
06:10 A k07:35 E k08:55 A k10:45 E w11:35 A k12:50 6 w13:40 E k
14:30 A w15:45 E k16:30 A w17:15 A k18:20 E w19:35 A k

Legenda:

E – kursuje od poniedziałku do soboty oprócz świąt

A – kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt

6 – kursuje tylko w soboty

* – odjazd 15 minut wcześniej z ul. Królowej Jadwigi
k – kurs przez Suchą Koszalińską
w – kurs przez Wierciszewo

Miejsce odjazdu autobusów:

– z Darłowa: Dworzec autobusowy, ul. Bogusława X, stanowisko nr 2
– z Koszalina: Dworzec Autobusowy przy ul. Zwycięstwa, stanowisko nr 6

Informacje o kursowaniu w dni świąteczne umieszczane są na bieżąco w zakładce Aktualności

LINIA DARŁOWO – JEŻYCE – DĄBROWA – KOSZALIN

Odjazdy z Darłowa do Koszalina:

Odjazd z dworca w Darłowie ze stanowiska nr 4
05:10 A11:10 A14:35 A

 

Odjazdy z Koszalina do Darłowa

Odjazd ze stanowiska nr 6 dworca w Koszalinie
06:20 A12:40 A15:35 A

Legenda:

A – kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt

Miejsce odjazdu autobusów:

– z Darłowa: Dworzec autobusowy, ul. Bogusława X, stanowisko nr 4
– z Koszalina: Dworzec Autobusowy przy ul. Zwycięstwa, stanowisko nr 6

Informacje o kursowaniu w dni świąteczne umieszczane są na bieżąco w zakładce Aktualności


LINIA DARŁOWO – SŁAWNO

Odjazdy z Darłowa do Sławna

06:20 A08:45 A13:30 A16:30 A18:20 A

 

Odjazdy ze Sławna do Darłowa

07:10 A 09:20 A14:20 A17:20 A19:15 A

Legenda:

A – kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt

WSZYSTKIE KURSY PRZEZ KRUPY

Miejsce odjazdu autobusów:

– z Darłowa: DWORZEC autobusowy ul. Bogusława X, stanowisko nr 3
– ze Sławna: DWORZEC PKP
Czas przejazdu pomiędzy Darłowem a Sławnem: 30 minut

Informacje o kursowaniu w dni świąteczne umieszczane są na bieżąco w zakładce Aktualności

                                                                                       

LINIA KOSZALIN – KOŁOBRZEG

Odjazdy z Koszalina do Kołobrzegu

05:10 A07:15 A08:40 E09:30 A11:15 E
12:10 A14:25 E15:25 A16:35 A17:15 E

 

Odjazdy z Kołobrzegu do Koszalina

06:10 A08:15 A09:50 E10:50 A12:30 E
14:20 A15:40 E16:25 A17:45 A18:20 E

Legenda:

E – kursuje od poniedziałku do soboty oprócz świąt

A – kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt

Miejsce odjazdu autobusów:

– z Koszalina: Dworzec autobusowy PKS stan. 5
– z Kołobrzegu: spod dworca PKP

Informacje o kursowaniu w dni świąteczne umieszczane są na bieżąco w zakładce Aktualności

                                                                                                                                           

LINIA DARŁOWO – POSTOMINO – SŁAWNO


TAMPOWRÓT
(czytać od dołu)
SPrzystankiS 5S 1-4
06:00DARŁOWO, d. a.16:2316:51
>Darłowo, ul. Curie-Skłodowskiej15:2116:49
06:03Darłowo, ul. Tynieckiego>>
06:05Cisowo, skrzyżowanie16:1816:46
06:08Zakrzewo16:1516:43
06:10Kopnica16:1316:41
06:12Drozdowo16:1116:39
06:14Sulimice16:0916:37
06:19Dzierżęcin16:0416:32
06:23Karsino16:0016:28
06:31Naćmierz, skrzyżowanie15:5216:20
06:34Wszędzień15:4916:17
06:37Kanin, Rondo15:4616:14
06:40Masłowice15:4316:11
06:42Ronino15:4116:09
06:44Chudaczewo15:3916:07
06:47Pieńkowo15:3416:03
06:51Postomino15:3216:02
06:54Kłośnik15:2915:59
06:56Tyń15:2515:55
07:04Nosalin15:1915:49
07:09Staniewice15:1415:44
07:13Tokary, skrzyżowanie15:1015:40
07:15Sławsko15:0815:38
07:21Sławno, ul. I Pułku Ułanów>>
>Sławno, ul. Wojska Polskiego15:0215:32
07:23SŁAWNO, UL. DWORCOWA15:0015:30

S – kursuje w dni nauki szkolnej

1-4 – kursuje od poniedziałku do czwartku

5 – kursuje tylko w piątki

                                                                                       

LINIA SŁAWNO – ŁĘTOWO

Odjazdy ze Sławna do Łętowa

07:25 A12:55 Aj14:30 Aj

Odjazdy z Łętowa do Sławna

07:50 Aj13:35 A15:05 A

A – kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt

j – kurs z wjazdem do miejscowości JANIEWICE


DARŁOWO –> SŁUPSK

Odjazd z Darłowa ze stanowiska nr 1
06:15 Dp09:15 Du

D – kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt

p – kurs przez Kanin i Postomino

u – kurs przez Postomino i Ustkę


SŁUPSK –> DARŁOWO

Odjazd ze Słupska ze stanowiska nr 4
08:00 Dp12:00 Du

D – kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt

p – kurs przez Postomino i Kanin

u – kurs przez Ustkę i Postomino


Kursowanie autobusów przez Jarosławiec zostało zawieszone.