LINIA DARŁOWO – DĄBKI – KOSZALIN

Odjazdy z Darłowa do Koszalina

Odjazd autobusów ze stanowiska nr 2 dworca w Darłowie
05:00 A w *05:40 A k *06:30 C k *06:30 A w07:35 A w08:05 A k *08:50 C w
10:15 A w11:15 C k12:30 C k13:10 A w13:50 C k14:10 A w15:10 A k
15:50 A w17:00 C k18:20 A w

 

Odjazdy z Koszalina do Darłowa

Odjazd autobusu ze stanowiska nr 6 dworca w Koszalinie
06:10 A k06:50 A w07:35 C k08:05 A w08:55 A k09:35 A w10:45 C w
11:35 A k12:50 C w13:40 C k14:30 A w15:15 A w15:45 C k16:30 A w
17:15 A k18:20 C w19:35 A k

Legenda:

C – kursuje codziennie

A – kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt

* – odjazd 15 minut wcześniej z ul. Królowej Jadwigi
k – kurs przez Suchą Koszalińską
w – kurs przez Wierciszewo

Miejsce odjazdu autobusów:

– z Darłowa: Dworzec autobusowy, ul. Bogusława X, stanowisko nr 2
– z Koszalina: Dworzec Autobusowy przy ul. Zwycięstwa, stanowisko nr 6

Informacje o kursowaniu w dni świąteczne umieszczane są na bieżąco w zakładce Aktualności

LINIA DARŁOWO – JEŻYCE – DĄBROWA – KOSZALIN

Odjazdy z Darłowa do Koszalina:

Odjazd z dworca w Darłowie ze stanowiska nr 4
05:10 A06:00 A m07:25 A10:30 A12:20 A14:15 A16:00 A

 

Odjazdy z Koszalina do Darłowa

Odjazd ze stanowiska nr 6 dworca w Koszalinie
06:20 A07:30 A09:00 A12:00 A14:40 A m15:35 A17:30 A

Legenda:

A – kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt

Miejsce odjazdu autobusów:

– z Darłowa: Dworzec autobusowy, ul. Bogusława X, stanowisko nr 4
– z Koszalina: Dworzec Autobusowy przy ul. Zwycięstwa, stanowisko nr 6

Informacje o kursowaniu w dni świąteczne umieszczane są na bieżąco w zakładce Aktualności


LINIA DARŁOWO – SŁAWNO

Odjazdy z Darłowa do Sławna

05:50 A06:20 A08:45 A13:30 A14:45 A16:30 A18:20 A

 

Odjazdy ze Sławna do Darłowa

07:10 A 09:20 A14:10 A15:40 A16:40 A17:20 A19:15 A

Legenda:

A – kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt

WSZYSTKIE KURSY PRZEZ KRUPY

Miejsce odjazdu autobusów:

– z Darłowa: DWORZEC autobusowy ul. Bogusława X, stanowisko nr 3
– ze Sławna: DWORZEC PKP
Czas przejazdu pomiędzy Darłowem a Sławnem: 30 minut

Informacje o kursowaniu w dni świąteczne umieszczane są na bieżąco w zakładce Aktualności

                                                                                       

LINIA KOSZALIN – KOŁOBRZEG

Odjazdy z Koszalina do Kołobrzegu

05:10 A06:00 E07:15 A08:40 E09:30 A11:15 E
12:10 A14:25 E15:25 A16:35 A17:15 E

 

Odjazdy z Kołobrzegu do Koszalina

06:10 A07:00 E08:15 A09:50 E10:50 A12:30 E
14:20 A15:40 E16:25 A17:45 A18:20 E

Legenda:

E – kursuje od poniedziałku do soboty oprócz świąt

A – kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt

Miejsce odjazdu autobusów:

– z Koszalina: Dworzec autobusowy PKS stan. 5
– z Kołobrzegu: spod dworca PKP

Informacje o kursowaniu w dni świąteczne umieszczane są na bieżąco w zakładce Aktualności

                                                                                                                                           

LINIA DARŁOWO – POSTOMINO – SŁAWNO


TAMPOWRÓT
(czytać od dołu)
SPrzystankiS 5S 1-4
06:00DARŁOWO, d. a.16:2316:51
>Darłowo, ul. Curie-Skłodowskiej15:2116:49
06:03Darłowo, ul. Tynieckiego>>
06:05Cisowo, skrzyżowanie16:1816:46
06:08Zakrzewo16:1516:43
06:10Kopnica16:1316:41
06:12Drozdowo16:1116:39
06:14Sulimice16:0916:37
06:19Dzierżęcin16:0416:32
06:23Karsino16:0016:28
06:31Naćmierz, skrzyżowanie15:5216:20
06:34Wszędzień15:4916:17
06:37Kanin, Rondo15:4616:14
06:40Masłowice15:4316:11
06:42Ronino15:4116:09
06:44Chudaczewo15:3916:07
06:47Pieńkowo15:3416:03
06:51Postomino15:3216:02
06:54Kłośnik15:2915:59
06:56Tyń15:2515:55
07:04Nosalin15:1915:49
07:09Staniewice15:1415:44
07:13Tokary, skrzyżowanie15:1015:40
07:15Sławsko15:0815:38
07:21Sławno, ul. I Pułku Ułanów>>
>Sławno, ul. Wojska Polskiego15:0215:32
07:23SŁAWNO, UL. DWORCOWA15:0015:30

S – kursuje w dni nauki szkolnej

1-4 – kursuje od poniedziałku do czwartku

5 – kursuje tylko w piątki

___________________________________________

LINIA JAROSŁAWIEC – SŁAWNO:

Odjazdy z Jarosławca do Sławna

06:34 Ap15:02 Ak

Odjazdy ze Sławna do Jarosławca

14:00 Ap15:50 Ap

 

A – kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt

p – kurs przez Korlino, Postomino, Kanin, Stary Kraków

k – kurs przez Kanin, Stary Kraków

___________________________________________

LINIA CHUDACZEWKO – SŁAWNO:

Odjazdy z Chudaczewka do Sławna

06:40 A14:55 A16:35 A

Autobus kursuje przez Nosalin, Pałowo, Pieszcz, Tyń, Staniewice, Radosław

Odjazdy ze Sławna do Chudaczewka

14:00 A15:50 A

Autobus kursuje przez Radosław, Staniewice, Nosalin, Pałowo, Pieszcz, Tyń

A – kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt

___________________________________________

LINIA ŁĘTOWO – SŁAWNO:

Odjazdy z Łętowa do Sławna

06:55 Aj08:00 Ak13:30 Sw14:35 Ak16:10 A

Odjazdy ze Sławna do Łętowa

07:28 Ak11:40 Sw14:00 Ak15:40 Aj

A – kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt

S – kursuje w dni nauki szkolnej

j – kurs z wjazdem do Janiewic

k – kurs z wjazdem do Kwasowa i Janiewic

w – kurs z wjazdem do Kwasowa

                                                                                       

LINIA SŁAWNO – STARY KRAKÓW

Odjazdy ze Starego Krakowa do Sławna

06:50 S b07:20 A13:50 S15:22 A

Odjazdy ze Sławna do Starego Krakowa\

13:30 S b14:00 A15:50 A

A – kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt

S – kursuje w dni nauki szkolnej

b – kurs z wjazdem do Boleszewa

____________________________________________________________________________________________

LINIA SŁAWNO – TYCHOWO

Odjazdy z Tychowa do Sławna

08:05 S12:35 S w

Odjazdy ze Sławna do Tychowa

06:55 S12:15 S

S – kursuje w dni nauki szkolnej

w – kurs przez Wrześnicę, Żabno

____________________________________________________________________________________________

LINIA SŁAWNO – WRZEŚNICA

Odjazdy z Wrześnicy do Sławna

07:50 S t13:00 S ż

Odjazdy ze Sławna do Wrześnicy

06:55 S t ż12:15 S t

S – kursuje w dni nauki szkolnej

t – kurs z wjazdem do Tychowa

ż – kurs z wjazdem do Żabna

____________________________________________________________________________________________

LINIA SŁAWNO – SMARDZEWO

Odjazdy ze Smardzewa do Sławna

07:45 S13:35 S14:25 S 1 315:05 S 2 4

Odjazdy ze Sławna do Smardzewa

07:00 S r12:45 S r13:45 S 1 314:45 S 2 4

S – kursuje w dni nauki szkolnej

r – kurs z wjazdem do Rzyszczewka

1 – kursuje w poniedziałki

2 – kursuje we wtorki

3 – kursuje w środy

4 – kursuje w czwartki


DARŁOWO –> SŁUPSK

Odjazd z Darłowa ze stanowiska nr 1
06:15 D p08:00 D j09:15 D u13:30 D j

D – kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt

j – kurs przez Jarosławiec i Postomino

p – kurs przez Kanin i Postomino

u – kurs przez Postomino i Ustkę


SŁUPSK –> DARŁOWO

Odjazd ze Słupska ze stanowiska nr 4
08:00 D p10:00 D j12:00 D u16:00 D j

D – kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt

j – kurs przez Postomino i Jarosławiec

p – kurs przez Postomino i Kanin

u – kurs przez Ustkę i Postomino


DARŁOWO –> JAROSŁAWIEC

Rozkład ważny od 17.05.2021 r.
06:00 D w08:00 D b13:30 D b15:30 D p

JAROSŁAWIEC –> DARŁOWO

06:51 D p11:03 D b16:25 D b16:52 D w17:03 D b
D – kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
b – kurs przez Barzowice
p – kurs przez Postomino, Kanin
w – kurs przez Wszędzień, Kanin