LINIA DARŁOWO – DĄBKI – KOSZALIN

Odjazdy z Darłowa do Koszalina

(Kursy wykonywane przez DPP i PKS Koszalin)

Odjazd autobusów ze stanowiska nr 2 dworca w Darłowie
Rozkład ważny od dnia 01.09.2020 r.
05:00 E w *05:40 A k *06:30 C k *06:30 A w07:35 C w08:05 A k *
08:50 C w10:15 A w11:15 C k12:30 C k13:10 A w13:40 C k
14:10 A w15:10 A k15:50 C w17:00 C k18:20 C w

 

Odjazdy z Koszalina do Darłowa

(Kursy wykonywane przez DPP i PKS Koszalin)

Odjazd autobusu ze stanowiska nr 6 dworca w Koszalinie
Rozkład ważny od 01.09.2020 r.
06:10 E k06:50 A w07:35 C k08:05 A w08:55 A k09:35 C w
10:45 C w11:35 A k12:50 C w13:40 C k14:30 A w15:15 C w
15:45 A k16:30 A w17:15 C k18:20 C w19:35 C k

Legenda:

C – kursuje codziennie

A – kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt

E – kursuje od poniedziałku do soboty oprócz świąt

* – odjazd 15 minut wcześniej z ul. Królowej Jadwigi
k – kurs przez Suchą Koszalińską
w – kurs przez Wierciszewo

Miejsce odjazdu autobusów:

– z Darłowa: Dworzec autobusowy, ul. Bogusława X, stanowisko nr 2
– z Koszalina: Dworzec Autobusowy przy ul. Zwycięstwa, stanowisko nr 6

Informacje o kursowaniu w dni świąteczne umieszczane są na bieżąco w zakładce Aktualności

LINIA DARŁOWO – JEŻYCE – DĄBROWA – KOSZALIN

Odjazdy z Darłowa do Koszalina:

Odjazd z dworca w Darłowie ze stanowiska nr 4
Rozkład ważny od 01.09.2020 r.
05:10 A06:00 A s07:35 A11:10 A12:20 A14:35 A16:00 A

 

Odjazdy z Koszalina do Darłowa

Odjazd ze stanowiska nr 6 dworca w Koszalinie
Rozkład ważny od 01.09.2020 r.
06:20 A07:50 A09:50 A12:40 A14:40 A s15:35 A17:15 A19:10 A d

Legenda:

A – kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt

d – kurs do DOBIESŁAWIA

s – kurs z wjazdem do SIECIEMINA

Miejsce odjazdu autobusów:

– z Darłowa: Dworzec autobusowy, ul. Bogusława X, stanowisko nr 4
– z Koszalina: Dworzec Autobusowy przy ul. Zwycięstwa, stanowisko nr 6

Informacje o kursowaniu w dni świąteczne umieszczane są na bieżąco w zakładce Aktualności


LINIA DARŁOWO – SŁAWNO

Odjazdy z Darłowa do Sławna

06:20 A 106:40 A 208:45 A 109:30 A 210:00 A 1
10:50 A 211:30 A 112:50 A 213:20 A 114:45 A 1
15:30 A 216:30 A 118:20 A 1

 

Odjazdy ze Sławna do Darłowa

07:00 A K07:20 A 209:20 A 110:10 A 210:40 A 1
11:45 A 212:30 A 114:10 A 114:40 A 215:40 A 1
16:10 A 217:20 A 119:15 A 1

Legenda:

A – kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt

6 – kursuje tylko w soboty

E – kursuje codziennie od poniedziałku do soboty oprócz świąt

1 – kurs przez Krupy

2 – kurs przez Karwice

K – kurs przez Krupy z wjazdem do KOWALEWIC

Miejsce odjazdu autobusów:

– z Darłowa: DWORZEC autobusowy ul. Bogusława X, stanowisko nr 3
– ze Sławna: DWORZEC PKP
Czas przejazdu pomiędzy Darłowem a Sławnem: 30 minut

Informacje o kursowaniu w dni świąteczne umieszczane są na bieżąco w zakładce Aktualności

                                                                                       

LINIA KOSZALIN – KOŁOBRZEG

Odjazdy z Koszalina do Kołobrzegu

05:10 A06:30 C07:15 A08:40 C09:30 A11:15 C
12:10 A13:50 A14:25 C15:25 A16:35 A17:10 C
18:15 A

 

Odjazdy z Kołobrzegu do Koszalina

06:05 A07:35 C08:15 A09:50 C10:50 A12:30 C
14:20 A15:10 A15:40 C16:25 A17:45 A18:20 C
19:10 A

Legenda:

C – kursuje codziennie

A – kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt

Miejsce odjazdu autobusów:

– z Koszalina: Dworzec autobusowy PKS stan. 5
– z Kołobrzegu: spod dworca PKP

Informacje o kursowaniu w dni świąteczne umieszczane są na bieżąco w zakładce Aktualności

                                                                                                                                           

LINIA DARŁOWO – POSTOMINO – SŁAWNO


TAMPOWRÓT
(czytać od dołu)
SPrzystankiS 5S 1-4
06:00DARŁOWO, d. a.16:2316:51
>Darłowo, ul. Curie-Skłodowskiej15:2116:49
06:03Darłowo, ul. Tynieckiego>>
06:05Cisowo, skrzyżowanie16:1816:46
06:08Zakrzewo16:1516:43
06:10Kopnica16:1316:41
06:12Drozdowo16:1116:39
06:14Sulimice16:0916:37
06:19Dzierżęcin16:0416:32
06:23Karsino16:0016:28
06:31Naćmierz, skrzyżowanie15:5216:20
06:34Wszędzień15:4916:17
06:37Kanin, Rondo15:4616:14
06:40Masłowice15:4316:11
06:42Ronino15:4116:09
06:44Chudaczewo15:3916:07
06:47Pieńkowo15:3416:03
06:51Postomino15:3216:02
06:54Kłośnik15:2915:59
06:56Tyń15:2515:55
07:04Nosalin15:1915:49
07:09Staniewice15:1415:44
07:13Tokary, skrzyżowanie15:1015:40
07:15Sławsko15:0815:38
07:21Sławno, ul. I Pułku Ułanów>>
>Sławno, ul. Wojska Polskiego15:0215:32
07:23SŁAWNO, UL. DWORCOWA15:0015:30

S – kursuje w dni nauki szkolnej

1-4 – kursuje od poniedziałku do czwartku

5 – kursuje tylko w piątki


DARŁOWO –> SŁUPSK

Obowiązuje od 17.08.2020 r.
Odjazd z Darłowa ze stanowiska nr 1
05:45 Dj06:15 Dp08:00 Ej09:15 Du
12:00 Dp13:30 Ej14:45 Dp

SŁUPSK –> DARŁOWO

Obowiązuje od 17.08.2020 r.
07:15 Dp08:00 Dp10:00 Ej12:00 Du
14:00 Dp15:30 Dp16:00 Ej

D – kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt

– kursuje od poniedziałku do soboty oprócz świąt

j – kurs przez Jarosławiec i Postomino

p – kurs przez Kanin i Postomino

u – kurs przez Postomino i Ustkę


DARŁOWO –> JAROSŁAWIEC

05:45 D08:00 E13:30 E15:30 Dp
D – kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
E – kursuje od poniedziałku do soboty oprócz świąt
p – kurs przez Postomino

JAROSŁAWIEC –> DARŁOWO

06:50 Dp11:03 E16:22 D17:03 E
D – kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
E – kursuje od poniedziałku do soboty oprócz świąt
p – kurs przez Postomino