Bilety dostępne na dworcu autobusowym w Koszalinie i innych wybranych dworcach oraz w internecie na www.e-podroznik.plwww.superpks.pl

Kursy dalekobieżne wykonywane są pod marką PKS Koszalin Sp. z o. o.

KOSZALIN – JELENIA GÓRA – KOSZALIN

08:45KOSZALIN, D.A.18:10
09:15Białogard, ul. Drzymały (Netto)17:40
10:00Połczyn – Zdrój, d. a.17:00
10:30Złocieniec, d. k. ul. Dworcowa16:00
10:45DRAWSKO POMORSKIE, D. A. /D. K.15:45
11:45Kalisz Pomorski, d. a.15:15
12:15Recz, ul. Rynek14:45
12:30CHOSZCZNO, D. A.14:30
13:00Barlinek14:00
14:00GORZÓW WIELKOPOLSKI D. A.13:15
14:55MIĘDZYRZECZ, D. K.12:10
15:20ŚWIEBODZIN, D. A.11:15
16:35ZIELONA GÓRA D. A.10:30
17:05NOWA SÓL, D. K. ul. Towarowa09:55
17:20Kożuchów09:40
17:40Szprotawa, d. a.09:15
18:05Trzebień Osiedle08:50
18:25BOLESŁAWIEC, D. A. ul. Wesoła08:35
18:45LWÓWEK ŚLĄSKI, ul. Dworcowa08:00
19:05Wleń, d. k.07:40
19:30JELENIA GÓRA D.A.07:15
W obu kierunkach kursuje codziennie oprócz I dnia świąt Wielkanocnych oraz 25.12
Kurs wykonywany naprzemiennie z PKS „Tour” Jelenia Góra
Informacja autobusowa, tel. 94 342 77 23
Infolinia całodobowa: 703 302 504 (opłata 2,06 PLN z VAT)
bilety on-line:
www.pkskoszalin.pl
www.e-podroznik.pl
www.superpks.pl
Sprzedaż w kasach biletowych:
– Koszalin, D. A.
– Jelenia Góra, D. A.


KOSZALIN – ŁÓDŹ – KOSZALIN

07:30KOSZALIN, D. A.16:00
08:10Bobolice, ul. Wojska Polskiego15:16
08:30Biały Bór, Rynek14:56
08:50Rzeczenica14:27
09:30CZŁUCHÓW, BAZA PKS14:05
09:50CHOJNICE, D. A./D. K.13:45
10:18Tuchola13:14
10:34Gostycyn13:00
11:55BYDGOSZCZ D. A.12:05
12:50TORUŃ D. A.10:35
13:23Ciechocinek, d. k. ul. Kopernika10:07
14:05WŁOCŁAWEK, D. A.09:30
14:20Kowal, pl. dw.09:05
14:35Lubień, d. a.08:50
14:55Krośniewice, pl. Wolności08:32
15:18Łęczyca, d. a.08:10
16:17ŁÓDŹ KALISKA D. A.07:15
Z Koszalina do Łodzi kursuje codziennie oprócz: Wielkiej Soboty, I dnia świąt Wielkanocnych, 24.12, 25.12 i 31.12
Z Łodzi do Koszalina kursuje codziennie oprócz 01.01, I i II dnia świąt Wielkanocnych oraz 25 i 26.12
Informacja autobusowa, tel. 94 342 77 23
Infolinia całodobowa: 703 302 504 (opłata 2,06 PLN z VAT)
bilety on-line:
www.pkskoszalin.pl
www.e-podroznik.pl
www.superpks.pl
Sprzedaż w kasach biletowych:
– Koszalin, D. A.
– Bydgoszcz, D. A.
– Łódź Kaliska, D. A.


JAROSŁAWIEC – WROCŁAW – JAROSŁAWIEC

21:45JAROSŁAWIEC, ul. Bałtycka07:25
22:20Darłówko, ul. Żaglowa06:50
22:35Darłowo, d. a. ul. Bogusława X06:40
22:45Dąbki06:30
23:10Łazy, ul. Mieleńska>
>Łazy, ul. Morska06:00
23:20Mielno/Unieście, ul. 6-go Marca05:50
23:30Mielno, ul. Chrobrego05:45
23:55Koszalin, d. a. ul. Zwycięstwa05:25
00:35Bobolice, ul. Wojska Polskiego04:30
01:10Szczecinek, ul. Dworcowa DA/DK04:00
02:20Piła, d. a.02:50
04:00Poznań, d. a.01:20
07:10WROCŁAW, d. a. Centralny22:00
Kursuje w okresie 23/24.06 – 25/26.08
Kurs wykonywany naprzemiennie przez DPP Darłowo, PKS Koszalin i Polbus PKS Wrocław
Informacja autobusowa, tel. 94 342 77 23, 609 411 411
Infolinia całodobowa: 703 302 504 (opłata 2,06 PLN z VAT)
bilety on-line:
www.pkskoszalin.pl
www.e-podroznik.pl
Sprzedaż w kasach biletowych:
– Koszalin, D. A.
– Wrocław, D. A. Centralny


KOSZALIN – BYDGOSZCZ – KOSZALIN

Kurs z Koszalina do Bydgoszczy jest wykonywany przez Szczecinek i Złotów

Kurs z Bydgoszczy do Koszalina wykonywany jest przez Chojnice i Człuchów

KOSZALIN, d. a. ul. Zwycięstwa12:00
Bobolice, ul. Wojska Polskiego/Spichrzowa12:40
Szczecinek, ul. Dworcowa DA/DK13:20
Okonek, ul. Niepodległości 34a13:42
Jastrowie, ul. Mickiewicza13:58
Złotów, d. a. ul. Kolejowa14:30
Więcbork, ul. Gdańska15:05
BYDGOSZCZ, d. a. ul. Jagiellońska16:10

BYDGOSZCZ, d. a. ul. Jagiellońska17:30
Gostycyn, ul. Główna18:25
Tuchola, ul. Kolejowa dworzec PKP18:39
Chojnice, d. a. ul. Dworcowa19:07
Człuchów, baza PKS ul. Wojska Polskiego19:35
Rzeczenica, ul. Człuchowska/Przechlewska19:57
Biały Bór, Rynek20:20
Bobolice, ul. Wojska Polskiego/Spichrzowa20:40
KOSZALIN, d. a. ul. Zwycięstwa21:30

W obu kierunkach kursuje codziennie oprócz Wielkiej Soboty, I i II dnia świąt Wielkanocnych oraz 24, 25, 26 i 31.12
Informacja autobusowa, tel. 94 342 77 23
Infolinia całodobowa: 703 302 504 (opłata 2,06 PLN z VAT)
bilety on-line:
www.pkskoszalin.pl
www.e-podroznik.pl
Sprzedaż w kasach biletowych:
– Koszalin, D. A.
– Bydgoszcz, D. A.